Bu web sitesinin içindekilerin telif hakları © MUBA YAYINCILIK LTD. ŞTİ. ye (veya belirtilen alt firmalar ve / veya lisans sahibi olanlara) aittir ve ilgili mülkiyet, telif hakkı, ticari marka, patent veya diğer kanunlar kapsamında korunmaktadır.

Sitedeki tüm dokümanlar, sınırlı kalmamak kaydıyla, yazılı metinler, bilgi içeriği, grafik, logolar, fotoğraflar, resimler, listeler, sunuş tarzı ve diğer tasarım unsurları, MUBA YAYINCILIK tarafından önceden yazılı izin vermedikçe kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı olarak aynen ya da başka bir şekilde kullanılması, kopya edilmesi, çoğaltılması, değişiklik yapılması, depolanması, başka bir bilgisayara yüklenmesi, postalanması, dağıtımı, nakli, tekrar yayınlanması, teşhiri, uyarlanması, işlenmesi, temsili, ticari amaçla elde bulundurulması, satılması veya yukarıda sayılan fiillerin teşvik edilmesi, yapılmasının kolaylaştırılması kesinlikle yasaktır.

Web sitesinin içerikleri sadece, orijinal halleri korunarak, eğitim kuruluşları ve okullarda gayri ticari amaçlarla (eğitim/öğretim, bilgilendirme ve ödevler) web sitemizin adresi olan (http://www.metoopublishing.com) şeklinde kaynak belirtilerek ve sayfalarda değişiklik yapılmaksızın kullanılabilir. Diğer tüm durumlarda site yönetiminden yazılı izin alınmalıdır.

Bu web sitesinin bazı bölümleri telif hakları başkalarına ait içerikler taşıyabilir.

Bu sitedeki herhangi bir materyalin herhangi bir imzasız kullanımı, kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerine tecavüz eder. Bir fikri mülkiyet hakkının ihlal edilmesi durumunda, ihlal eden kişi bütün yasal yükümlülüğü üstlenecektir ve MUBA YAYINCILIK, diğer yasal işlemlere başlama hakkını saklı tutar.

Aşağıda verilen web sitesi kullanım davranışları, kanunlar tarafından yasaklanmıştır:

  1. MUBA YAYINCILIK web sitesi aracılığıyla sağlanan hizmetler ve bilgilerin kullanılmasıyla yasadışı davranışlar veya aktiviteleri teşvik etmek veya bu aktivitelere katılmak.
  2. Herhangi bir MUBA YAYINCILIK web sitesi hizmeti veya sunucu bağlantısına müdahalede bulunmak veya bağlantıyı kesintiye uğratmak.
  3. MUBA YAYINCILIK, internet hizmetlerinden kar sağlamak veya satış yapmak üzere MUBA PUBLISHING web sitesine izinsiz / onaysız bağlantılar oluşturmak.
  4. MUBA PUBLISHING web sitesine ilişkin olarak yanlış yönlendirici veya aldatıcı reklam veya promosyon bilgilerinin gönderilmesi, iletilmesi veya dağıtılması.
  5. Diğer şahısların yasal haklarını ihlal etme potansiyeline sahip olan bilgilerin iletilmesi.
  6. Herhangi bir yasadışı bilginin iletilmesi, yasadışı aktivitelerin teşvik edilmesi veya diğer şahısların yasadışı aktivitelerine yardım veya yardakçılık edilmesi.
  7. Mevcut yurtiçi veya uluslararası kanunlar kapsamında içeriğinin veya aktarılmasının yasak olduğu bilgilerin iletilmeye çalışılması.
  8. Kötü niyetli, yakışıksız, kanunları ihlal eden, tehditler, müdahale, iftira, kaba, müstehcen, kışkırtıcı düşmanlık veya aleyhte iletişim içeren diğer biçimlere sahip bilgilerin (sınırlı kalmamak kaydıyla metin, mesaj, resim, dosya, bağlantı, yazılım veya diğer bilgi biçimleri dahil olmak üzere) iletilmeye çalışılması.
MUBA YAYINLARI
BÜLTEN
 
#
Tamam